Gadżety reklamowe - dyskusja

#1
Witajcie, na pierwszy ogień idą długopisy. Z ankiety, którą zamieściłem na grupie wynikło jasno, że model na zdjęciu najbardziej się wam podoba. W związku z tym chciałbym się dowiedzieć czy cena 3zł/szt. oraz nadruk wam odpowiada. Kolejne gadżety będę sukcesywnie dodawał w tym poście.

Obrazek

Pierwszy prowizoryczny projekt kubka wygląda tak jak widać. Cena takiego wynosiłaby na chwilę obecną 20zł. Na zdjęciu nie widać środka, który byłby najprawdopodobniej koloru niebieskiego.

Obrazek

Re: Gadżety reklamowe - dyskusja

#6
Cały komplet bym przytulił, informuj jak będzie można zamówić.
Gadżetów jeszcze trochę dojdzie także na razie wstawiam zarysy. Od połowy lutego będę zbierał zamówienia na wszystkie droższe rzeczy typu kubki, koszulki itd. dopiero po zebraniu minimum 12 osób i pieniędzy będę składał zamówienie. Notesy, długopisy, naklejki itp. będą dostępne myślę, że w przyszłym tygodniu ;)

Chętnie bym przygarnął ciemną wersję obu gadżetów. ;)
Ciężko będzie się do każdego dopasować. Wszystko jest brane hurtowo. Pojedynczych sztuk niestety nikt nie chce znakować :(

Re: Gadżety reklamowe - dyskusja

#8
Wygląda to b. dobrze :D Czekam na hajsiwo i dostępność gadżetów :D
Ostateczne projekty, ceny itd. będą wiadome w przyszłym tygodniu bo z rzeczy, które będą dostępne od ręki to długopisy,naklejki,notesy i chyba smycze, a cała reszta droższych rzeczy będzie sprzedawana w przedsprzedaży dopiero potem będę zamawiał odpowiednią ilość ;)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron