Onlytransowe podsumowanie roku

W tym roku działo się naprawdę dużo. Po nie udanej próbie prowadzenia portalu informacyjnego Onlytrans zapał do dalszych działań totalnie zanikł. Pierwszy kwartał tego roku był praktycznie jedną wielką porażką. W marcu byłem święcie przekonany, że to już nie ma sensu. Od marca do praktycznie końca czerwca nic się nie działo, zero planów ani pomysłów jakby to rozruszać...

Praca, "wakacje" i nowy rozdział Onlytransu

Zaczęło mi znowu wszystko chodzić po głowie. W pracy poza obowiązkami planowałem całą strukturę. Postanowiłem skupić się na rzeczach, które wychodzą mi najlepiej. Ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę ponieważ z dniem 27 lipca wystartowało forum. Początki były skromne, a użytkowników garstka. Zanim ludzie zaczęli się przekonywać do Onlytransu minął lekko ponad miesiąc. Wtedy właśnie zauważyłem znaczący wzrost odwiedzin, rejestracji itd. w statystykach. To był ten moment w którym napisał do mnie Brito. Zaczęliśmy wspólnie realizować postawione sobie cele, strategie itd. wszystko kręciło się wyśmienicie.

Vtransport, reklama, nowi użytkownicy

17 października oficjalnie Vtransport wszedł w strukturę Onlytransu. Dla wielu w sumie dla mnie też było to dosyć szokujące wydarzenie. Użytkowników znacząco przybywało lecz zderzenie się tak naprawdę użytkowników 3 różnych stron spowodowało powstanie niezłej śmietanki towarzyskiej ale wiadomo.. początki są zawsze ciężkie. Znowu minęło trochę czasu, a jak wiadomo czas leczy rany :D zdecydowana większość osób zaczęła się dogadywać co uczyniło panującą tu atmosferę jeszcze lepszą. Teraz jest wyśmienicie!

Akcja charytatywna

Nie sądziłem, że pomoc innej osobie może wywołać aż taką burzę. Wojna o miejsce na zdjęcie w kalendarzu trwała bardzo długo.. Tyle co ja się nasłuchałem wyzwisk, że to nie jego zdjęcie jest w kalendarzu tylko inne masakra! W sumie Ci co się najbardziej pruli kalendarza nie wzięli mimo, że każdy dobrze wiedział o całej akcji i jaki jest cel. W sumie sprawdza się to od lat. Pomijając wszystkie burze akcja zakończyła się sukcesem, a chłopak dla którego to wszystko było dostał to co chciał.

podsumowanie, życzenia noworoczne

Na chwilę obecną posiadamy 5681 postów, 701 tematów, oraz 494 powody (użytkownicy) dla których warto działać dalej!

Życzę wszystkim, żeby spełniały się marzenia - te małe, o których wstydzimy się mówić głośno i te wielkie, które być może teraz wydają się niemożliwe. Życzę także spełnienia w życiu zawodowym, realizacji planów i wspinania się po drabince kariery. A w życiu rodzinnym spokoju i bezpieczeństwa.

enjoy!