Machina ruszyła!

#1
Obrazek
Po krótkiej przerwie powracamy na scenę w zupełnie nowej odsłonie. Zaprzestajemy wrzucania artykułów związanych ze światem transportu. Może od czasu do czasu pojawi się taki news w naszym serwisie. Postanowiliśmy skupić się na dwóch najbardziej popularnych w ostatnim czasie symulacjach stworzonych przez SCS Software. Mowa oczywiście o drugiej części Euro Truck Simulator oraz niedawno wypuszczonego American Truck Simulator.

Nasza ekipa liczy aktualnie czterech członków:
Szymon Wutke – administrator, właściciel serwisu
Brito – opiekun wirtualnych firm, moderator
Pivek – moderator
JouBox – moderator


Stawiamy na jakość i profesjonalizm.
Mamy zamiar kontrolować wstawiane przez użytkowników pliki (głównie mody), stworzyć tym samym czyste, wolne od bałaganu forum. Chcemy dać użytkownikom możliwość cieszenia się dodatkami z najwyższej półki, ułatwić im ich znalezienie. To samo tyczy się poradników czy udzielanej przez nas pomocy graczom, którzy nie potrafią rozwiązać problemu z daną grą.


Czas na nowość, czyli wirtualne firmy pod nadzorem opiekuna.
W dzisiejszych czasach wielu firmom brakuje przede wszystkim innowacji i wyobraźni. Na wielu forach w dziale związanym z prezentowaniem firm nie ma ani ładu, ani składu. Każdy wrzuca to, co chce, nie ma nad tym praktycznie żadnej kontroli. Pragniemy otworzyć przed graczami swoje drzwi, pomóc w dobrym zaprezentowaniu ich firm. Chcemy pozbyć się słabych reklam, jednocześnie dając graczom możliwość skontaktowania się właśnie z opiekunem w celu poprawienia czy urozmaicenia prezentacji, aby mogła po wcześniejszym odrzuceniu ujrzeć światło dzienne w naszym serwisie.
Więcej o naszym opiekunie wirtualnych firm i jego działaniach dowiecie się z tego tematu: viewtopic.php?f=37&p=34#p34


Konto VIP.
Wychodzimy naprzeciw wszelkich oczekiwaniom. Chcemy, abyście mieli jakieś większe korzyści z korzystania z naszego forum. Niestety za pewną, niewielką opłatą, ale na stałe! Szykujemy dla was szereg różnych niespodzianek, chociażby jakaś pamiątka na urodziny użytkownika posiadającego takie konto. Różne konkursy, ciekawe nagrody. Umożliwianie dostępu do dodatkowych działów, wspólne interakcje z innymi członkami VIP, specjalna ranga na forum. To wszystko jest w zasięgu waszych rąk. Pieniądze za zakup konta VIP przeznaczane są tylko i wyłącznie na nasz serwis. Chcemy w niego inwestować, móc w późniejszym czasie odwdzięczyć się m.in. upominkami.
Więcej o kontach VIP dowiedzie się z tego tematu, który postanowiliśmy dla was założyć:
viewtopic.php?f=5&p=35#p35
Pozostaje nam oficjalnie powitać was na naszym forum i zaprosić do wspólnej zabawy. Czas start!
Opiekun wirtualnych firm transportowych

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron