Opinie i dyskusja o forum

Użytkownicy, którzy są tutaj od dłuższego czasu zapewne wiedzą, że robię co jakiś czas wywiad na temat forum i całej jego otoczki. Wasze opinie są dla mnie bardzo cennym źródłem informacji. To dzięki nim można stale budować mocną pozycję. Chciałbym aby ten temat poświęcić na dyskusję o wszystkim co związane z Onlytransem. Począwszy od forum przez sklepik z gadżetami i nowo powstały skrypt zarządzania firmą. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Liczę również na aktywność w tym temacie z waszej strony. W końcu tworzę to wszystko dla was.

Chciałbym również poruszyć temat dotacji. Całość nabrała takiego rozpędu, że ciężko mi w to czasami uwierzyć. VSM również okazał się strzałem w dziesiątkę. To wszystko przekłada się na koszty, które nie są wcale takie małe jakby się mogło komuś wydawać. Nie chcę was również zasypywać tysiącami reklam, ponieważ wiem, że jest to bardzo uciążliwe. Nie mówiąc już o tym, że przeglądanie takiej strony to żadna przyjemność. Jeżeli ktoś w związku z tym chciałby dobrowolnie wesprzeć projekt Onlytrans to będzie mi bardzo miło. Najlepszą metodą jest zakup naszych gadżetów w naszym sklepiku. Istnieje również możliwość dotacji poprzez paypal, sms lub przelew.

W ankiecie, która już była jakiś czas temu pytałem czy chcecie aby powstał kanał na Youtube. Dużo osób zaznaczyło odpowiedź "tak, chcę" w związku z tym powoli zabieram się do jego stworzenia. Chciałbym abyście też napisali jakie treści miałyby być tam przekazywane. Chcecie vlogi o aktualnościach na OT? zostawiam was z tym krótkim tekstem i liczę na wasze zdanie w tym temacie! ;)

Re: Opinie i dyskusja o forum

Pamiętam początki, które do łatwych nie należały. Lecz Twoja praca i dokładność na marne nie poszła. Teraz jesteście na poziomie wyższym od forum na "E", które prędzej czy później i tak upadnie. Jedyne co możecie zmienić to stosunek do siebie na czacie. Wiadomo, jest on po to aby pogadać o wszystkim i o niczym ale z zachowaniem kultury, bo są też młodsi użytkownicy którzy niektórych rzeczy czytać nie powinni. Idźcie do przodu, nie oglądając się w tył. Takie jest moje,skromne zdanie. Powodzenia!

Wszystko co robisz na tym forum jest to dobrze wykonana praca widać że wkładasz w tą prace serce a nie robisz tego na "Odwal". Czyli wychodzi na to że masz chęci do dalszej pracy na tym forum. Jako iż że jesteś osobą która zawsze pomaga jak może to mam o Tobie wzorową opinie ;) Chcę żebyś wiedział o tym że co by się nie stało będę pomagał jak tylko będę mógł chyba że nie umiem tej rzeczy zrobić :/ Ale da się z Tobą dogadać tak jak zgromadzonymi ludźmi na tym forum ;)

Doceniam twoją prace na forum. Jest dużo przydatnych modyfikacji lub rozwiązań wielu problemów które prędzej czy później mogą nam się przydarzyć w grze. VSM też jest strzałem w dziesiątkę. Jest dużo przydatnych funkcji m.in. Zarządzanie flotą, ponieważ gdy firma jest duża to szef nie musi się głowić czym kto jeździ, tylko zaglądnie i już wie :).
Kanał na YT też jest dobrym pomysłem można by było tam wrzucać krótkie Time Lapsy z gry lub uruchomić serię z ciekawymi modami do ETS2 :)
Pozdrawiam.

Bardzo mnie ciekawi to (nie wiem, czy to dobrze, czy to źle), ale wypowiadają się osoby (o Wojtku nie wspomnę), które mało udzielają się na forum. Popatrzmy na użytkowników wyżej: 4, 2 i 8 postów. Użytkownicy Ci nie udzielają się praktycznie na forum, jednak mają trochę racji.

Co do Twoich działań, bardzo mi się podoba to, że spełniasz swoje obietnice, cały czas starasz się rozwijać i nie stoisz w miejscu. Forum radzi sobie bardzo dobrze, z czego jestem bardzo zadowolony. Atmosfera panuje tutaj przyjemna, jest sporo osób, z którymi można porozmawiać na różne tematy, jednak boli mnie trochę to, że na ShoutBoxie siedzi jedynie ta "Stara Gwardia" typu Misiek, WP, Prezes, Litwin, Scorp, od czasu do czasu Maciul. Dlaczego inni się nie udzielają? Wstydzą się?
Tak samo również trochę się przejmuję działem "Przedstaw się". Dlaczego jest tam tak mało tematów, które opowiadają, przedstawiają dane osoby?
Napiszcie, przedstawcie się, nie wstydźcie się. :D

Ogólnie zgadzam się z tym gamoniem z ukrainy, forum jest naprawdę spoko i w końcu główny admin coś robi :E także Szymon masz u mnie plusa! :E Ale co do sb, fakt udziela się głównie stara gwardia ale chociaż jest luźna atmosfera, nikt się nie obraża, a tak przyjdzie jakiś nowy ujek i się będzie wpierdzielał do rozmowy, co ciula wie o co chodzi... mnie to akurat drażni, wiec nie mam nic przeciwko żeby się udzielali, ale też trzeba mieć jakieś wyczucie itp. Ktoś tam pisał, żeby zmienić stosunek na czacie, ale po co? skoro jest fajnie luźnie, większość z nas zna się już sporo czasu, a to że lecą "kurwy"... no cóż takie życie, jak się komuś nie podoba niech nie czyta, nie można też wszędzie wprowadzić tylko zakazów. Od zawsze na sb panowała jedna zasada -brak zasad, oczywiście wszystko w miare z umiarem.
Dobra pewnie ktoś zaraz zarzuci, że jak ktoś nowy chce się udzielić na sb, to go zaraz wszyscy "jadą"... no może i tak jest, ale jak sobie gadamy, a ktoś ni w pizde ni w oko się pyta tylko o mody, to raczej wiadomo że nie zostanie dobrze przyjęty. My wszyscy też kiedyś byliśmy tymi nowymi, przychodziliśmy na fora, ale jakoś każdy potrafił się normalnie zachować, jakoś poprowadzić rozmowe luźną z innymi, teraz ciężko o to, ale to tylko moje odczucie :E Amen. :L

Moim zdaniem jest ok. Aktywność może nie jest taka duża jak na innych forach, ale one są dużo większe.
Można znaleźć fajne modyfikacje.
Może jestem niedoinformowany, ale w ostatnim czasie aktywność na naszym forum zdaje się być dużo większa niż na innych forach (a działające na obecną chwilę są może dwa), a nie odwrotnie :)
Opiekun wirtualnych firm transportowych

Moim zdaniem jest ok. Aktywność może nie jest taka duża jak na innych forach, ale one są dużo większe.
Można znaleźć fajne modyfikacje.
Może jestem niedoinformowany, ale w ostatnim czasie aktywność na naszym forum zdaje się być dużo większa niż na innych forach (a działające na obecną chwilę są może dwa), a nie odwrotnie :)
Tak, wiem o tym doskonale