WG Transport

Obrazek

Firma WG Transport powstała niedawno,a dokładnie 1 lipca 2017r. Świadczymy usługi transportowe w kraju i w Europie.Przewozimy głównie żywność dzięki chłodniom zakupionym w bardzo przystępnej cenie od firmy Mlekovita. W planach jest oczywiście zmiana loga na firmowe ale to wszystko z czasem.Nasze główne kierunki działania to Polska,Niemcy,Francja,Włochy,Anglia.W planach mamy powiększenie floty.

Firmowa flota
Scania Topline z 420 konnym silnikiem, z 2009roku+chłodnia Schmitz.
Obrazek

Scania Highline z 410 konnym silnikiem,z 2013 roku+Chłodnia Schmitz.
Obrazek

Posiadamy również małą bazę pod Gorzowem Wlkp.(Zdjęcia bazy będą w relacjach)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 lip 2017, 21:19 przez GetRekt, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: WG Transport

Dzisiaj spotkałem mojego dobrego kumpla Kacpra,tak się składa że obaj kręcimy weekendówkę więc jest z kim gadać :E
Obrazek

Kolego nie wierze własnym oczom :O Firma z mojego miasta,Wysokie Mazowieckie.Czy ty też jesteś z Maza? Zaj^$^ zestaw.Mam do ciebie pytanko na pw. 10/10 :O

Silnik 410 jest dostępny dopiero od 2013 w serii Streamline, a poza tym masz Rkę po lifcie, której w 2007 roku nie było.

Silnik 410 jest dostępny dopiero od 2013 w serii Streamline, a poza tym masz Rkę po lifcie, której w 2007 roku nie było.
Poprawie to

Zamykam na prośbę autora.
(Temat przeniesiony do archiwum jest objęty miesięczną ochroną. Po tym czasie zostanie nieodwracalnie usunięty.)
Opiekun wirtualnych firm transportowych