Re: Polish ETS2 - Convert Map from GTS [W.I.P]

#11
@Szymon powiem tak, od początku prac ustaliliśmy, że w pierwszej wersji wydamy mapę w oryginale jak w GTS i jak mapa zostanie całkowicie "skonwertowana" do ETS2 to będziemy myśleć nad rozbudową, poprawkami na terenach za czasów GTS-a aby zaktualizować na dzień dzisiejszy (budowa dróg, orientacja terenu, dodanie dróg ulepszenie itp.) Ale o tym będziemy myśleć po ukończeniu pierwszego najważniejszego celu :)
W takim razie pozostało mi zapytać tylko o wstępną datę wydania pierwszej wersji :D W sprawach związanych z grafiką itd. mogę pomóc ;)

Re: Polish ETS2 - Convert Map from GTS [W.I.P]

#12
Jeśli chodzi o kwestię wydania mapy - w pierwszym poście wszystko jest napisane, w FAQ dokładniej punkt 8-my :P Graficzne prace na obecną chwilę nie są tak bardzo wymagane gdyż skupiamy się tylko aby przenieść, zrobić testy czy trzeba coś poprawić graficznie (skiny, modele). Każde bugi jakie tylko wystąpią w trakcie prac od razu są eliminowane ( błędy w konsoli, lewitacje modeli, prześwity na drogach, ziemiach, niewidzialne ściany itd...) Oczywiście pracujemy nad zmniejszaniem wykorzystywania zasobów sprzętu komputerowego ( pamięć ram, procesor, karta graficzna), tak aby nie zacinała, ani nie klatkowała na sprzętach mniej więcej z średniej półki ze sklepu :)

Re: Polish ETS2 - Convert Map from GTS [W.I.P]

#16
Witam :)
Od ostatniego czasu nadrobiliśmy nieco zaległości ale ciągle mamy ich wiele. Jeżeli chodzi o stan prac na dzień dzisiejszy, to mamy ukończony fragment A4 na odcinku Katowice - Kraków w stanie surowym oraz zaczęliśmy pracę nad odcinkiem Kraków - Jędrzejów. Co do Katowic - prace nad nimi zostały czasowo wstrzymane, do momentu przygotowania starych rejonów do stanu grywalnego, co przy obecnym braku czasu może jeszcze nieco potrwać.
Poniżej przedstawiam wam zdjęcie wykonane właśnie na A4.

Obrazek

PS. Za tydzień projekt będzie obchodzić rocznicę istnienia :D

stan surowy - tereny są odtworzone, przejezdne ale nie są one jeszcze przeglądnięte, zoptymalizowane oraz nie zostały naniesione na ich terenach do końca takie rzeczy jak np. parkingi stacje itp.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron