Szukam pracy!

Data urodzenia: 27.09.2002r
Informacje o sobie: Cześć. Nazywam się Dawid mam 14 lat i pochodzę z Mazowsza. Interesuję się motoryzacją, tuningiem typu stance itp, transportem trochę wędkarstwem i informatyką. Jestem personą o wysokiej kulturze. Pomimo mojego młodego wieku można ze mną rozmawiać na każdy temat. Nie jestem jakimś rozwydrzonym bachorem - to najważniejszy aspekt. Nie trzeba się bać że jestem taki typowy gimbusek i przyszedłem po modele. ;)
Doświadczenie: Jeśli chodzi o doświadczenie w vskach to pracowałem w MT Trans u Macieja - Każdy chyba wie o którą vs mi chodzi, a tak poza tą vską to nigdzie nie pracowałem. Gram głównie sam dla siebie i dla własnej satysfakcji. Natomiast, jeśli chodzi o doświadczenie w ETS - to gram od samej premiery.
Posiadane dodatki oraz mapy: Wszystkie DLC + Promods + Rusmap
Poszukuję pracy: długoterminowej
Dodatkowe informacje: Ogarniam zmoda3 ale też za dużo nie umiem, ogarniam edycję dds oraz w małym stopniu definicje. (dopisywanie kół itp. - niby nic ale zawsze coś). Mogę pracować na rozpiski jak i na relacje. Jeśli chce ktoś zobaczyć moje zdjęcia podam link do mojego flickra.

Polecam się! ;)
Rozważę każdą propozycję.