Re: [ETS2] Usługi Transportowe Zawadka | Łuków

Siemka, zapomniałem się wam pochwalić, że ostatnio kupiliśmy kolejną naczepę, jak z góry wiecie chłodnia, schmitz. Rocznik? młoda, 2009 rok, żadnych przegród, żadnych bzdur typu wydruki z agregatu nie ma, więc same + :D z systemów jakie posiada to chyba tylko jedynie ABS, dzięki któremu kiedy LLUlek ze 150 będzie hamował to opon nie wydrze. :E Paleciary itp. nie będę pisał bo sami widzicie na zdjęciach, których dla was trochę porobiłem, na jej dziewiczej trasie w tej firmie. :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Witajcie ! :)

Takiego obrotu spraw, to chyba nikt się nie spodziewał. Z racji, że muszę trochę odczekać na swoje malowanie do AB Transportu, postanowiłem poszukać jakiejś dorywczej roboty. No i taką się udało znaleźć u Zawadki. Od razu mówię, że latam dla przyjemności i jakoś większych nadziei z tą firmą nie wiąże, pokroju zostania w niej na dłużej. Niemniej jednak przesiadka na Volvo, jest miłą odskocznią od Anki. Aktualnie ładuje się mrożonką i lecę do żabojadów. ;)

Obrazek

Obrazek

Zdravim ! ;)

Witam, zapomnieliśmy o 3 rocznicy naszej firmy. Tak ten czas szybko leci, a jeszcze niedawno pamiętam jak jeździliśmy na scs-owych autach z paintowymi skinami, a teraz... No cóż, ale raczej ta vs już do 4 rocznicy nie dotrwa, bo coraz mniej czasu mam na nią, jak z resztą widać, po za tym już jest coraz słabsza, coraz mniej osób. Wracając 3 lata vs minęły 02.06.2017r. co jest raczej całkiem niezłym wynikiem.

Siemka, dokupiliśmy 2 naczepy marki schmitz.

Schmitz Cargobull
Ładowność 24t
Pojemność 33 EP
Masa własna 6.5t
Agregat TK SL-200e
Zawieszenie pneumatycznie 1 oś podnoszona
Osie Saf
Hamulce Tarczowe, wyposażone w układ ABS
Rok produkcji 2005

Obrazek
Obrazek

Schmitz Cargobull
Ładowność 24t
Pojemność 33 EP
Masa własna 6.5t
Agregat TK SL-200e
Zawieszenie pneumatycznie 1 oś podnoszona
Osie Saf
Hamulce Tarczowe, wyposażone w układ ABS
Rok produkcji 2007

Obrazek
Obrazek

Więcej zdjęć na moim flickrze: https://www.flickr.com/photos/138606679@N03/

Siema, od jakiegoś czasu kierowcą jestem i ja. Narazie zostałem przyjęty na okres próbny i poruszam się Volvem FH I Generacji. Najbardziej szalony w tym jest fakt, że ćwiczę międzynarodówke. Zwiedziłem nim m.in. Hiszpanię, Włochy oraz Rumunię. Sprzęt serwisowany, nie narzekam, niedługo zmiana autka i umowa na stałe :E Ukaże wam pare fotek z moich wojaży, nie ma ich dużo, wena na zdjęcia odeszła :/

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dzięki, do zobaczenia za jakiś czas :)