[ETS2] Usługi Transportowe Zawadka | Łuków

Awatar użytkownika
.:KoNrAd:.
Ulubiona marka: Volvo
Wirtualna firma:: U.T.ZAWADKA
Kontaktowanie:

Re: [ETS2] Usługi Transportowe Zawadka | Łuków

24 mar 2017, 21:07

Siema, zakupiliśmy nowy ciągnik siodłowy, tzn. nowy dla nas, marki scania R420, posiada 13 litrowy silnik o mocy 420 koni mechanicznych, spełniający wymogi emisji spalin EURO 5, skrzynia biegów manualna, kabina sypialna highline, jak wiadomo, podstawowe rzeczy jak webasto, klima, retarder posiada (podstawowe u nas). Samochód jest z 2007 roku, został kupiony za 58 000 zł. Cóż więcej mogę napisać? spalanie, awaryjność to będzie wiadome za jakiś czas.

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 30 mar 2017, 18:31 przez .:KoNrAd:., łącznie zmieniany 1 raz.

no avatar
Kurek

24 mar 2017, 21:34

Jak dla mnie shit, ciągle to samo i nie zanosi się na poprawe, ale cóż złorzeczyć, może bedzie lepiej
Ostatnio zmieniony 24 mar 2017, 22:16 przez Kurek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kontaktowanie:

24 mar 2017, 21:43

Najpierw się sam naucz coś robić co nie wygląda jak shit a potem oceniaj. :D Pozdrawiam.

no avatar
Kurek

24 mar 2017, 21:53

Oj konradku, nie trzeba byc kucharzem zeby chleb ocenić. Zobacz sobie 1 strone, wiekszość reworków jakoś wygląda, a to co ty zrobiłeś odrazu się odróżnia. Także trzeba zauważyć, iż doszły mnie słuchy że wcale słabych modelików nie robie, wiec daruj sobie bo nawet nie masz podjazdu, a nawet jeśli są, to NIE DODAJE TYLKO PIEPSZONYCH viatolli. A ja nie pozdrawiam, elko.

offtop x1 / Heywood

Awatar użytkownika
Kontaktowanie:

24 mar 2017, 21:56

Piszesz tak tylko dlatego że chciałeś do vs i nie pykło, niby chcesz mi dokopać po tej gównoburzy jak cię zwyzywałem, ale coś ci nie wychodzi. Co do tego modelu to jest zwykła RJL z niewielkimi moimi przeróbkami, więc oceniasz głównie pracę innych modderów którzy coś umieją w przeciwieństwie do ciebie. ;) Elo.
Obrazek

offtop x1 / Heywood

no avatar
Kurek

24 mar 2017, 22:01

.:KoNrAd:. pisze:
24 mar 2017, 21:56
Piszesz tak tylko dlatego że chciałeś do vs i nie pykło, niby chcesz mi dokopać po tej gównoburzy jak cię zwyzywałem, ale coś ci nie wychodzi. Co do tego modelu to jest zwykła RJL z niewielkimi moimi przeróbkami, więc oceniasz głównie pracę innych modderów którzy coś umieją w przeciwieństwie do ciebie. ;) Elo.
Obrazek
A odpowiedzi zapomniałeś? kto na ciebie splunął i nie odpisał? XDDDD

Obrazek

Zamiast spamić, wkoncu byś wrzucił rejki czy tabliczki swoim kierowcom, bo nawet do mnie piszą czy im nie dodam

A co do tej RJL, to pokazałeś całego swojego skilla w tym van zielu czy jak tam, myślę że wszystko zostało wyjaśnione, podrośnij a potem dopiero podjeżdzaj

spam x1 / Heywood

Awatar użytkownika
Kontaktowanie:

30 mar 2017, 18:13

Witam, mam dla was informację że zmieniły się zasady rekrutacji, od teraz ci co wysłali do nas CV będą dostawali odpowiedzi na naszym FP pod postem, który będzie zamieszczał regularnie co Soboty nasz Vice Prezes.

Awatar użytkownika
Kontaktowanie:

09 kwie 2017, 14:05

Siemka, pracujemy nad modernizacją naszej prezentacji, ponieważ ta już jest trochę starawa. Mamy do was pytanie, którą opcję wolicie? starą czy nową i co byście jeszcze zmienili? Weźmiemy pod uwagę każdą waszą opinię. Starą wersję możecie zobaczyć na 1 stronie, nie chcę kopiować ponieważ zrobi się bałagan. Natomiast co do samej zmiany, głównie to chodzi o sklejanki zdjęć, że nie ma już 3 pokazujących po 1 rzeczy, tylko jest 1 które pokazuje to wszystko... czyli krótko mówiąc skrócenie prezentacji, no nie chcę wam mącić, jeszcze raz zapraszam do wyrażania swoich opinii. :D
Obrazek

Nowa, odświeżona a co za tym idzie, lepsza odmiana firmy Usługi Transportowe Zawadka. Zapoznaj się z nowościami oraz z planem działań firmy. Poniżej zamieszczone są informacje, którym możesz poświęcić chwilę wolnego czasu i odkryć nas na nowo.

Obrazek

Jest to firma która powstała 02.06.2014r i skupia swoją uwagę wokół kierowcy, w której szczególną uwagę zwracamy na realizm, bezszkodową jazdę i terminowość. Nasza Virtual Spedition jest odwzorowana na realnej firmie. Nasza firma 03.01.2015r. zmieniła nazwę na U.T.ZAWADKA

Obrazek

Firma a także jej centrum logistyczne(forum) przeszły gruntowne zmiany i cały czas są realizowane cele które są zawarte w programie współpracy. Nowe, zmodernizowane maszyny mają zapewnić komfort kierowcom i w efekcie tego zwiększyć wydajność firmy do maximum. Po więcej informacji można zasięgnąć kontaktując się z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny na forum(link podany na końcu prezentacji).

Obrazek

Atmosferę w firmie, dyspozycyjność zarządu, nieszablonowe zasady rekrutacji. Nie uznajemy zasady wedle której kierowca do końca kariery zostaje kierowcą. Każdy kto przechodzi okres próbny z pozytywnym skutkiem ma szansę budować własną karierę a później... tego nie zdradzimy, dowiecie się z biegiem czasu. Kolejnym dużym plusem są warunki pracy które oferujemy. Normalna, bezstresowa jazda-dlaczego mamy takie podejście? Zależy nam na maszynach a także na Waszym życiu i zdrowiu, lepiej dowieźć ładunek wolniej niż go nie dowieźć w ogóle. Czy coś jeszcze? tak w skrócie wypiszę w myślnikach.

-bardzo fajną i dobrze wykonaną flotę jakiej nie spotkacie nigdzie indziej
-przeglądy i pełny serwis dla aut
-transport w różnych kierunkach, głównie Wschód-Zachód
-system pracy do indywidualnego uzgodnienia
-przeróżne dokumenty pozwalające na przewóz różnego rodzaju ładunków
-CB RADIO (na TS3)
-praca z systemem Zawadka Route System
-przywóz z ciężarówki, na weekend do domu i odwóz z powrotem
-stałą pracę
-możliwość rozwoju zawodowego
-profesjonalne podejście
-bardzo przyjazną atmosferę
-i wiele wiele więcej

Obrazek

-minimum 15 lat
-uczciwości, lojalności, sumienności
-dotrzymywania terminów i trzymania się czasu pracy kierowcy
-bezszkodowej jazdy
-oddawania wszystkich dokumentów na czas
-zgłaszania w razie problemów na drodze (ZRS)
-uczciwości

Obrazek

Kierowca
Kierowca ciężarówki

Spedytor
Spedytor

Księgowy
Księgowy

Mechanik
Skinner
Dodatki na zmodzie

Grafik
Grafik

Budowniczy
Budowniczy (Budowle typu bazy,firmy)

Informatyk
Informatyk (system, strona itp)

Obrazek

- znajomości mechanizmów funkcjonowania wirtualnych spedycji
- znajomości obsługi for internetowych
- mikrofonu i Teamspeak 3
- mile widziana mapa Wschodu
- znajomości Regulaminu Wstępnej Rekrutacji (jest długi, ale po jego przeczytaniu, nie będziesz mieć żadnych pytań)
- Bezszkodowej oraz ekonomicznej jazdy
- Zamieszczania zdjęć na naszej grupie i po za nią
- Postępowania zgodnie z REGULAMINEM cały czas

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na nasz adres email.

Obrazek

Facebook: https://www.facebook.com/utzawadka/
Strona: http://ut-zawadka.cba.pl/strona/index.html
Forum: http://ut-zawadka.cba.pl/forum/index.php
Formularz kontaktowy: http://ut-zawadka.cba.pl/forum/contact.php
E-mail: fhuzawadka@gmail.com
Bezpośredni kontakt:

Obrazek Obrazek Obrazek
Prezes & Vice Prezes & Spedytor

Obrazek

Nasza Flota składa się głównie z niezawodnych ciężarówek marki Volvo, oraz Scania.
Nieustannie dokupujemy nowe auta i powiększamy nasze możliwości.

Ciągniki siodłowe

Nasza firma inwestuje w sprawdzone, europejskie marki pojazdów, takie jak volvo czy scania. W trosce o środowisko nasze samochody spełniają normy emisji spalin EURO 6. Każdy z zestawów jest połączony z systemem zarządzania flotą Zawadka Route System. Oferujemy nowe, niezawodne i przede wszystkim bezpieczne ciężarówki.

-VOLVO
-SCANIA

Naczepy

Jesteśmy w stanie zagwarantować państwu transport w naczepach kurtynowych typu firanka, oraz plandeka, a także z kontrolowaną temperaturą w chłodniach (również w konfiguracjach wielotemperaturowych). Inwestujemy w sprawdzone marki naczep jakimi są Schmitz, Krone oraz dysponujemy jedną naczepą marki Kassbohrer. Naczepy wyposażone są we wszystkie elementy potrzebne do różnego rodzaju transportów (maty antypoślizgowe, pasy, linki celne itp).

-CHŁODNIA
-BURTO-FIRANKA
-ŻYWCÓWKA

Obrazek
SCANIA & VOLVO

Obrazek
CHŁODNIA & FIRANKA

Obrazek

Obrazek
NASZE BAZY

Obrazek

Kierunki działania.
Obrazek

Nasza strona, forum, oraz własny, autorski system rozliczeń, pisany od zera przez naszego byłego spedytora, który z powodzeniem użytkujemy od ponad dwóch lat.
Obrazek

U.T.ZAWADKA

WSZYSCY MAMY WSPÓLNY CEL

Nasza polityka rozwoju opiera się na uczciwości, solidności, ekonomii, transporcie i trosce o dobro naszych pracowników. Kładziemy nacisk na to by w 100% zlecenia były wykonywane w terminie bezszkodowo. Nasi pracownicy otrzymują porządny sprzęt do wykonywania swojej pracy, w trosce o środowisko nasze samochody spełniają wszystkie normy Unii Europejskiej i patrzymy daleko w przyszłość.
Polityka przedsiębiorstwa opiera się na długoterminowych relacjach z klientami oraz konkurencyjnych cenach.

Obrazek

Wyróżnia nas na pewno jakość i szybkość wykonywanych zleceń, oraz nasz szef kładzie duży nacisk na to żeby zawsze podnieść poprzeczkę, wprowadzamy nowe dokumenty, kierowcy są ściśle pilnowani. Przez 24h na dobę i 7 dni w tygodniu, przed właściwym przebiegiem transportu czuwa nad nami ściśle wykwalifikowany Personel.

Obrazek

Specjalizujemy się w transporcie chłodniczym, lecz oferujemy również transport plandekowy. Posiadamy własny serwis, w razie kłopotów jest gotowy do działania. Nasza główna baza znajduje się w miejscowości Łuków, a druga z nich, znajduje się w okolicy Siedlec.

Obrazek

Firma początkowo była realizowana według założeń zapożyczonych z świata rzeczywistego. Wzorcem firmy była realna Firma Handlowo Usługowa Zawadka. Nic nie ulega zmianie i firma działa dalej tak jak działała dotychczas. Zmianie ulega wizerunek firmy a także nowy plan działania

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

ZAPRASZAMY

Awatar użytkownika
Brito
Ulubiona marka: Mercedes

13 kwie 2017, 11:59

Wydaje mi się, że zmodernizowana prezentacja wygląda nieco lepiej. O wiele bardziej podoba mi się przedstawienie ciągników siodłowych, naczep i baz firmowych za pomocą jednego zdjęcia (a w zasadzie to trzech, bo do każdej kategorii po jednej fotce). Dzięki wprowadzonym zmianom estetyka wskoczyła na jeszcze wyższy poziom. Zwiększyłbym jedynie rozmiar zdjęcia, jeśli chodzi o "Strony" (fotka strony, forum). Uważam, że przedstawiona wyżej prezentacja może śmiało stać się oficjalną ;)
Opiekun wirtualnych firm transportowych

Awatar użytkownika
Kontaktowanie:

13 kwie 2017, 12:16

Dzięki za opinie, co do fotki o stronach to tu za wiele się nie poradzi ze względu na szerokość fotki, ale chyba nie ma tragedii. Jeszcze wyrzucę te fotki poustawiane pionowo, bo nie da się poziomo chyba ich ustawić.

ODPOWIEDZ