Re: [ETS2] Usługi Transportowe Zawadka | Łuków

Witam, informuję iż prawie wszystkie nasze naczepy posiadają już animację, chciałbym wam to przedstawić w formie jakiejś fajnej fotorelacji, ale niestety jakbym się tego podjął to zapewne mój komputer by wylądował za oknem, więc muszę tak.

Jak wiecie są to naczepy marki schmitz cargobull... w sumie nie wiem po co mam wam to opisywać skoro już robiłem to przy kupnie, a po za tym opisy są na forum, więc może po prostu pokażę.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Jak zauważyliście jeszcze posiadają błędy niektóre, ale dodam że w większości są na chwilę obecną poprawione, a trochę za leniwy jestem żeby znów nowe fotki wstawiać, zobaczycie w fotorelacjach. :D Zostały jeszcze dwie naczepy do zrobienia animacji, natomiast dwie naczepy będą bez animacji, ponieważ jedna z nich jest zrobiona specjalnie dla osób które mają słabsze kompy i żeby im po prostu nie lagowało. Natomiast druga jest w miarę świeża jeszcze i nie chcę jej zbytnio przerabiać. To by było na tyle, więcej fotek z nimi możecie zobaczyć na moim flickrze: https://www.flickr.com/photos/138606679@N03/

Pozdrawiam. :D

Re: [ETS2] Usługi Transportowe Zawadka | Łuków

Siemka, od dawna cisza pod tematem więc sprostowuje, pojechaliśmy z ekipą Zawadków do Niemiec po szmitke, nie bardzo idzie coś znaleźć i poszukiwania się przedłużają, auto stoii bo nie od dziś każdy wie że transport się nie opłaca, no i ten tego. Jak dobrze pójdzie to na Poniedziałek jakiegoś kołchoza się przyprowadzi. Mamy kilka na oku już ale trzeba teraz wybrać. :D

Obrazek