[ETS2] eR-Trans International Transport

Awatar użytkownika
Zebelitto

[ETS2] eR-Trans International Transport

20 kwie 2017, 16:31

Obrazek
Firma eR-Trans swoim zasięgiem działania obejmuje cala Europe. Jesteśmy jedna z najszybciej rozwijających się firm spedycyjnych w Polsce .W związku z nawiązaniem kontraktów długoterminowych ,głównymi kierunkami są kraje Beneluksu Francja oraz Wielka Brytania. Nasza firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej przewoźnika w ruchu krajowym i zagranicznym.
Pracownicy
Nasz zespół tworzą doświadczeni i zgrani ze sobą pracownicy, którzy całą swoja uwagę skupiają na rzetelnej realizacji powierzonych nam zleceń.
Flota
Flota, którą dysponuje nasza firma stale się rozrasta i w tej chwili tworzą ją
Mercedes Benz Actros MP4 + Krone Duoplex
Obrazek
Volvo FH4 FH 16 + Krone Duoplex
Obrazek
Volvo FH4 FH16+ Krone Duoplex
Obrazek
Volvo FH3 FH13 +Krone Profiliner
Obrazek
Daf ATe 105 Super space cab + Krone Profiliner
Obrazek
Daf XF 105 Super space cab + Krone Profiliner
Obrazek
Głównym elementem naszej strategii rozwoju jest:
Stałe powiększanie i ujednolicaniu taboru, nasza firma dąży do tego, aby posiadany przez nas tabor charakteryzował jak najwyższy współczynnik bezawaryjności, co staramy się osiągnąć realizując inwestycje, których celem jest utrzymanie średniego wieku posiadanego przez nas taboru na poziomie 2-4 lat. Wymiernym efektem tych założeń jest flota spełniająca normy emisji spalin EEV oraz Euro5, w najbliższym czasie mamy nadzieję zakończyć inwestycje, których celem jest wymiana taboru na pojazdy z silnikami spełniającymi rygorystyczne normy Euro6. Najcenniejszy kapitałem naszej firmy są ludzie w niej pracujący. Wysoko wykwalifikowana i dyspozycyjna kadra zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej. Dla naszych pracowników za hasłami: spedycja, logistyka i transport nie kryje się jedynie praca ale przede wszystkim pasja i sposób na życie, znajduję to odzwierciedlenie w budowanych z naszymi klientami relacjach opartych na wzajemnym zaufaniu i lojalności.
Ostatnio zmieniony 18 lip 2017, 14:25 przez Zebelitto, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Brito
Ulubiona marka: Mercedes

Re: [ETS2] eR-Trans International Transport

20 kwie 2017, 16:47

Na pochwałę zasługuje przede wszystkim profesjonalny język tekstu. W opisie firmy brakuje polskich znaków (ą, ę, itp.). Widzę, że Mercedesy górują w taborze. Proste logo, proste umiejscowienie na zestawach (pomyślałbym nad zmianą miejsca logotypu w MP3 ;)).
Powodzenia, czekam na pierwszą relację :)
Opiekun wirtualnych firm transportowych

Awatar użytkownika
Premium ✩MateoTrucker
Ulubiona marka: Daf
Wirtualna firma:: Norway A/S
Kontaktowanie:

20 kwie 2017, 16:48

Prezentacja jest nawet dobra, estetyka jest w miarę zachowana, oddzieliłbym jedynie zdjęcia z zestawami od tekstu :)

Awatar użytkownika
TruckersRosniak
Wirtualna firma:: Filipsky Transport

20 kwie 2017, 20:16

Moim zdaniem firma na początek trochę za wysoki poziom i moim zdaniem od razu e6 to ciężko będzie ale no cóż powodzenia na rynku
Obrazek

Awatar użytkownika
Zebelitto

23 kwie 2017, 13:03

Witamy ponownie, na uzasadnienie naszej prawnej działalnosci firmy pochwalimy sie :)
Obrazek
A tak na marginesie kilka migawek z trasy samego prezesa na Francje i Rosje i kierasa Adiego na krańce wschodnie :) do odczytania
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Brito

23 kwie 2017, 13:20

No, no, jest się czym chwalić :D Krótka, ale za to bardzo wartościowa wstawka. Przepiękne fotki. Pierwsze i ostatnie - te ujęcia powaliły na kolana. Całość na plus, oby tak dalej ;)
Opiekun wirtualnych firm transportowych

Awatar użytkownika
LukaszTrakeR
Wirtualna firma:: ER-TRANS

23 kwie 2017, 20:45

Witam jestem kierowcą firmy ER-Trans jeżdżę Mercedesem MP3 440 km + Naczepa Krone firanka moja pierwsza trasa w firmie załadowałem się w DHL w Wawie i ogień do Dortmundu tak zwane dalekie niemcy potem ogień na Prage do Skody z fotelami do aut a potem krótki kursik na bazę . Jutro ładuje do Barcelony.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zjechałem na bazę Szef mówi choć ze mną i pokazuje mi te orurowanie i halogeny wjechałem na warsztat zamontowaliśmy zestaw prezentuje się tak

Obrazek

no avatar
Weiser
Ulubiona marka: Man
Wirtualna firma:: Adnar-Trans

23 kwie 2017, 20:49

Popracuj nad tekstem tzn. budowa zdań: piszesz wszystko ciągiem bez jakichkolwiek przecinków, ale też kropek i nowych zdań, więc wychodzi jedno dłuuuuugie zdanie.

Awatar użytkownika
Zebelitto

29 kwie 2017, 4:07

Gdzieś na Rumunii...
Obrazek
Do końca pauzy zostały dwie godziny nagle dzwoni telefon z firmy dla której jeździmy. Kierowniczka przetwórstwa zadała pytanie czy planuje poszerzyć flotę. Pytanie było zamierzone ponieważ jeden z wykonawców chciał odstąpić leasing. Dokładnie był to DAF XF105 z 2012 roku z naczepa chłodnia w tym samym roczniku.
-odpowiedziałem: jak wrócę do polandi to się spotkamy ,żeby porozmawiać.
- ok, do zobaczenia
- pozdrawiam, dziękuje za informacje

Constanta [RO]- Graz [A]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Zebelitto

10 maja 2017, 17:32

Majóweczka pięknie się zapowiadała do czasu gdy nie zadzwonił telefon- a w nim głos kierowniczki firmy dla której jeździmy chłodnią( drugiego w Mińsku) po załadowaniu w Wawie ogień na tłoki i dawaj :) z Mińska na Austrię i tak tydzień zleciał :) Pozdrawiam wszystkich którzy mogli delektować się dźwiękiem otwieranego browarka, ja niestety w trasie :( a to kilka fociszy :) pozdro do odczytania #Prezes :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ